Uwaga ! Pilnie potrzebna pomoc ! – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Uwaga ! Pilnie potrzebna pomoc !

Rodzina

UWAGA ! POTRZEBNA POMOC  dla rodziny, której dom spłonął w trakcie pożaru (Witoszyn).

Zbieramy m. in. kołdry, pościel, poduszki, koce, ręczniki, rękawice robocze (potrzebne do oczyszczania ocalałych cegieł i terenu wokół).

Potrzebne są również : duża miska lub wanienka, duży garnek, buty męskie (rozm. 43, 44, 45), buty damskie (rozm. 39, 40, 41 – wygodne  na niskim obcasie); owoce, warzywa, żywność bezglutenowa (jedna z dziewczynek jest chora na celiakię ).

Rodzinę będzie można również wspomóc finansowo w czasie zbiórki w najbliższy poniedziałek , 11 kwietnia. Natomiast w bibliotece można będzie wrzucać grosiki do puszki (przez najbliższy tydzień od 11 do 15 kwietnia).  Liczymy na Was !

Szczegóły w bibliotece !

Miejsce zbiórki – biblioteka !

Szkolne Koło PCK