Wystawa prac plastycznych – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Wystawa prac plastycznych

Wystawa prac plastycznych uczennic naszej szkoły w bibliotece !

Młodzież naszej szkoły przejawia różne talenty i uzdolnienia. Ważne jest to, żeby wciąż pracować i je doskonalić, nie wstydzić się ujawnić. Milena i Paulina – autorki wystawy – to uczennice tej samej klasy – 3d. Rysowaniem , malowaniem zajmują się już jakiś czas, ale dopiero teraz zdecydowały się publicznie wyeksponować swoje prace. Milena Gąska – zafascynowana jest oczami, co widać niemal w każdej jej pracy.

Postaci stworzone przez Milenę są wymyślone lub powstają z inspiracji bohaterami przeczytanych książek, czy obejrzanych filmów.

Paulina Nowakowska zaczęła od rysunków animowanych postaci – bohaterów książek i bajek lub filmów dla dzieci. Próbuje także portretować i wychodzi jej to całkiem nieźle.

Prace dziewcząt mogłyby zostać wykorzystane jako ilustracje do książek, publikacji, czasopism, reklam, gier komputerowych.

Oceńcie sami, przyjdźcie obejrzeć wystawę. Dziewczyny – ewidentnie – mają talent, który powinny rozwijać.