Konkurs fotograficzny – Włocławek – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Konkurs fotograficzny – Włocławek

konkurs fotograficzny włocławek 2015

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Włocławek – Moje Miasto” – „Migawka z Włocławka „

17 kwietnia 2015 r. w Galerii Sztuki Współczesnej miała miejsce uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom Konkursu Fotograficznego „Włocławek – Moje Miasto”. 15. już edycja konkursu nosiła tytuł „Migawka z Włocławka”.

Konkurs corocznie organizuje Gimnazjum nr 4 we Włocławku. Piękne zdjęcia na ten konkurs wysłała również uczennica naszej szkoły – Sylwia Mroczkowska.

Niestety, nie udało jej się zająć żadnego premiowanego miejsca. Jednakże jej zdjęcie zostało wyróżnione poprzez umieszczenie go na wystawie pokonkursowej, która towarzyszyła uroczystości. Sylwia jest uczennicą klasy 1a technikum i wszystko jeszcze przed nią. Najważniejsze, że realizuje swoje marzenia i pasje. Sylwia brała także udział i została laureatką bibliotecznego konkursu fotograficznego, który organizowany jest cyklicznie ( w tym roku 9 raz). Zachęcamy wszystkich do brania udziału w konkursach organizowanych przez naszą szkołę, bibliotekę, miasto, inne szkoły. Okazja już wkrótce !