Konkurs fotograficzny – wyniki – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Konkurs fotograficzny – wyniki

Wyniki bibliotecznego konkursu fotograficznego

9. już edycja konkursu fotograficznego nosiła nazwę „Wakacyjne wariacje” i skierowana była do wszystkich uczniów szkoły, którzy interesują się fotografią, lubią robić zdjęcia, chcą rozwijać swoje zainteresowania w tym kierunku, czy pochwalić się chwilą zarejestrowaną aparatem. Cieszy mnie, że do konkursu przystąpili uczniowie klas pierwszych. Mam nadzieję, że będą kontynuować rozwijanie swoich pasji.

A oto wyniki konkursu :

I miejsce –  Wiktoria Pawlos z kl. 1d („Czarno-białe mydlane bańki”, „Plaża z drzewem”, „Rower”)

II miejsce- Sylwia Mroczkowska z klasy 1a („Mężczyzna na ulicy”, „Krajobraz z górami”, „Białe góry”, „Pejzaż nizinny”)

III miejsce Natalia Roszak z kl. 2d („Pies”, „Pejzaże z wieczornym niebem „ „Postać dziewczyny”)

Jury przyznało oprócz nagród głównych również trzy wyróżnienia dla :

Dominiki Grobelniak z kl. 2a („Diabelski młyn”, „Dziewczyna na plaży”, „Skok na bungee” )

Marty Rutkowskiej z kl. 1a („Paralotnia”, „Morze z paralotnią”, „Dwie postacie nad morzem”)

Dominiki  Pawłowskiej z kl. 4a („Słup graniczny Polska – Czechy”, „Katedra”, „Krajobraz ze świerkami”)

Od poniedziałku (13 października) do końca października potrwa pokonkursowa wystawa fotograficzna  zdjęć laureatów. Serdecznie wszystkich zapraszam do jej zwiedzania w holu szkoły.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe. Zachęcamy do brania udziału
w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną

Danuta Galczak