„Książka – Moim Przewodnikiem po Życiu” – rozstrzygnięcie – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

„Książka – Moim Przewodnikiem po Życiu” – rozstrzygnięcie

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Książka – Moim Przewodnikiem po Życiu”

Konkurs fotograficzny „Książka Moim Przewodnikiem po Życiu” został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, Dnia Bibliotek i Bibliotekarzy. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa, zwrócenie uwagi na rolę , znaczenie książki w naszym życiu, wspieranie własnych zainteresowań, zachęcanie do rozwijania pasji a także zachęcanie do czytania książek.

Jury w składzie: przewodnicząca – pani dyr. Maria Walczak oraz pp Izabela Czerwińska i Danuta Galczak – postanowiło tym razem nie przyznawać pierwszej nagrody, natomiast przyznać dwa drugie i dwa trzecie miejsca.

II miejsce w konkursie przypadło Martynie Arent z kl. 3a oraz Wiktorii Pawlos
z kl. 3d

III miejsce natomiast zajęły – Karolina Grzybowska z kl. 1b i Natalia Roszak
z kl. 4d

Laureaci, jak zwykle, otrzymali nagrody książkowe i gratulacje .

W holu szkoły, na parterze, można zwiedzać do końca roku szkolnego  wystawę pokonkursową.

Zachęcam do udziału w następnych konkursach !

Konkurs zorganizowała p. Danuta Galczak

Galeria zdjęć :