Drzwi otwarte w ZSE – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Drzwi otwarte w ZSE

Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku

9 kwietnia 2015 r. nasza szkoła otworzyła drzwi przed gimnazjalistami, ich opiekunami i rodzicami. Zainteresowanie naszą ofertą kształcenia i ewentualną edukacyjną przyszłością pogimnazjalną było duże.
W r. szk. 2015/2016 szkoła oferuje kształcenie w następujących kierunkach : technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk, technik spedytor, sprzedawca.

Powyżej  galeria nr 1

Młodzież naszej szkoły ochoczo przejęła dzisiaj role gospodarzy i oprowadzających, zachęcając potencjalnych ochotników do wstąpienia w szeregi naszej szkolnej społeczności.

W salach lekcyjnych można było obserwować lekcje, przygotowane wystawki i gazetki a także dowiedzieć się o pasjach naszej młodzieży, rozwijającej swoje zainteresowania w kilkunastu kołach przedmiotowych i artystycznych . Szkoła wyglądała odświętnie a jednocześnie trwały w niej codzienne zajęcia dydaktyczne.

Powyżej galeria nr 2