14 kwietnia 2016 – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Dzienne archiwum: 14 kwietnia 2016

Gala – 8 Wspaniałych

Gala „8 Wspaniałych” – VI Edycja

7 kwietnia 2016 r. w Urzędzie Miasta miała miejsce uroczystość wręczenia odznak i wyróżnień wolontariuszom biorącym udział w VI Edycji Samorządowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych. Patronem konkursu był Prezydent Miasta Włocławek Pan Marek Wojtkowski. Do eliminacji lokalnych zgłoszeni zostali wolontariusze z 11 włocławskich szkół (łącznie 31 uczniów): z trzech szkół podstawowych (nr 2, 8, 23); trzech gimnazjów 9nr 4, 8, 14 i z Zespołu Szkół Katolickich); siedmiu szkół ponadgimnazjalnych (IILO, IIILO, IVLO, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Samochodowych, Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Chemicznych).

Naszą szkołę reprezentowała Dominika Biesiadzińska, która otrzymała wyróżnienie i srebrną odznakę wolontariusza.