6 października 2017 – Biblioteka Zespołu Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Dzienne archiwum: 6 października 2017

Uwaga konkursy !

Świętowanie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych trwa. Wspaniałą okazją do uczczenia tego Święta będzie rozstrzygnięcie konkursów bibliotecznych ogłoszonych we wrześniu (gazetka, parter).

17 października nastąpi wiekopomna chwila. Dowiecie się kto z Was dostąpi zaszczytu i otrzyma tytuł laureatów konkursów, bo jest ich kilka. Przypominamy:

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

27 września podpisana została umowa pomiędzy Dyrektorem Zespołu Szkół Ekonomicznych – Technikum nr 3 a księgarnią „Gdańscy” przy ul. Promiennej we Włocławku o zakup i dostarczenie książek – nowości czytelniczych dotowanych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.  Nasza szkoła jako jedna z dwóch we Włocławku otrzymała dotację na książki z tego Programu. Do 16  października będziemy mieli komplet zamówionych książek ! Szczegóły przetargu na stronie BIP Zespołu Szkół Ekonomicznych.